Vážení zákazníci,
vzhledem k velkému počtu přijatých objednávek a velice komplikované situaci na trhu se stavebními materiály může bohužel docházet k prodloužení termínu dodání Vámi objednaného zboží. Termíny dodání se tak mohou prodloužit i na týden i více.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.
Taška pultová Briliant je opatřena na straně závěsu betonovým lemem, který slouží ke krytí hřebenů pultových střech. U pultových střech lze pro ukončení horní hrany pultové plochy použít tašku pultovou, která je opatřena na… Více informací
| Kat. č. | Barva | Dostupnost | Cena včetně DPH | |
|---|---|---|---|---|
| 5.1brilcihl | Cihlová | 2 - 4 týdny | 456Kč | |
| 5.1brilcern | Černá | 2 - 4 týdny | 456Kč | |
| 5.1brilhned | Hnědá | 2 - 4 týdny | 456Kč | |
| 5.1brilvis | Višňová | 2 - 4 týdny | 456Kč |
Taška pultová Briliant je opatřena na straně závěsu betonovým lemem, který slouží ke krytí hřebenů pultových střech.
U pultových střech lze pro ukončení horní hrany pultové plochy použít tašku pultovou, která je opatřena na straně závěsu betonovým krycím lemem.
Připevňuje se pozinkovaným vrutem přes zadní zámek ke střešní lati, příp. příchytkou tašky. Rozteč koncové latě je stejná jako u základních tašek.